O nás

Proč my

  • Pro zateplení objektů používáme kontaktní metodu za použití certifikovaných tepelně izolačních systémů zn. Düfa, Stomix, Weber, Baumit, Dektherm aj.
  • Pravidelně se školíme, zdokonalujeme svoje znalosti a při realizaci používáme aktuální technické postupy.
  • Patříme mezi odborné dodavatele programu Nová zelená úsporám.

Naše certifikáty a osvědčení

Některé z recenzí našich zákazníků

"Naprostá spokojenost. Konečná cena odpovídala původní nabídce. Celá parta i s panem Šestinou byli velmi slušní, více než ochotní a práce byla hotová dříve, než jsme čekali. Budu tu to firmu doporučovat dále a pokud bude potřeba, jistě s nimi budu ráda opět spolupracovat."

"Byli jsme velmi spokojeni. Mezi ostatními firmami, které se podílely na rekonstrukci našeho domu, se jednalo o nejlepší firmu. Jednání slušné a vstřícné."

"Nemáme co vytknout - byli jsme spokojeni s průběhem rekonstrukce i výsledkem, především jsme ocenili skvělé jednání a přístup... Čili firmu pana Šestiny můžeme jen doporučit!"

"S provedenou prací jsme spokojeni, jednání se zhotovitelem na korektní úrovni."

"Je to již několik let a zateplení je pěkné a funkční. Dohodnutý termín i cena byla dodržená. Jednání s dodavatelem bylo velmi vstřícné. Pokud jsou nějaké závady, tak se doposud neprojevily a snad to tak i zůstane. Celkové hodnocení Palec nahoru !"